Personel

Lekarze:

Lekarz weterynarii Katarzyna Kulpińska – specjalista chirurg, specjalista radiolog
Studia weterynaryjne ukończyła na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu w 1992 roku. W 2001 roku ukończyła kurs specjalizacyjny na Akademii Rolniczej we Wrocławiu i zdała państwowy egzamin w Puławach uzyskując tytuł Specjalisty Chirurgii Weterynaryjnej, a w 2015 roku Specjalisty radiologa. 

Przez ponad 18 lat pracowała w Lecznicy weterynaryjnej w częstochowskim Kiedrzynie. Główny obszar zainteresowań to chirurgia i ortopedia małych zwierząt, radiologia, konie.


Lekarz weterynarii Anna Gers – specjalista chorób psów  i kotów
Studia weterynaryjne ukończyła na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu w 2003 roku. W 2011 roku ukończyła kurs specjalizacyjny na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie i zdała państwowy egzamin w Puławach uzyskując tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. Do 2011 roku pracowała w Lecznicy weterynaryjnej w częstochowskim Kiedrzynie.


Lekarz weterynarii Anna Wireńska – Studia weterynaryjne ukończyła na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2012 roku. Obecnie jest w trakcie studiów spacjalizacyjnych z dziedziny Chorób Psów i Kotów na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.

Lekarz weterynarii Małgorzata Kieszniewska - Studia weterynaryjne ukończyła na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2019 roku.

Lekarz Weterynarii Ewa Glińska - Studia weterynaryjne ukończyła na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w 2006 roku. W 2016 roku uzyskała tytuł Specjalisty radiologa, kończąc studia podyplomowe na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wroclawiu.

Lekarz Weterynarii Patrycja Młynek - Studia weterynaryjne ukończyła na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2018 roku. Interesuje sie interną, w szczegóności dermatologią oraz endokrynologią.

Lekarz Weterynarii Maciej Sroka - Studia weterynaryjne ukończył na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2021 roku.


Technicy:

Technik weterynarii / zoofizjoterapeuta mgr Aneta Porębińska – Nowak
Technik weterynarii mgr inż. Natalia Pala
Technik weterynarii / groomer Klaudia Wójcikowska
Technik weterynarii / behawiorysta mgr inż. Izabela Serafin - Świącik
Technik weterynarii Dominika Kulas
Technik weterynarii Natalia Kozak

Wszelkie prawa zastrzeżone @ 2023 Canvet